Region Kalisza i Południowej Wielkopolski postrzegany jest jako obszar szczególnie przyjazny dla inwestorów. Mało osób wie o tym, że Kalisz jest drugim po Rzeszowie ośrodkiem przemysłu lotniczego w Posce.  Rowija się przemysł meblarski, spożywczy, tekstylny. Stutysieczne miasto rozwija się i powstaje w nim wiele osiedli, bloków mieszkalnych. To dość atrakcyjny teren dla inwestorów. 

A każda inwestycja potrzebuje rozbudowy. K-Fox zapewnia nawet najbardziej ambitnym inwestorom pełne wsparcie w zakresie dostarczania wszsytkiego, co niezbędne na budowie. Dobrze zaplanowana logistyka dostaw materiałów budowlanych, sprawny transport, koordynacja dostaw, zapewnienie odpowiedniego poziomu cen - tym wszystkim zajmują się dedykowane osoby w K-Fox, które zawsze są pod telefonem i które znakomicie sprawdzają sie również w sytuacjach awaryjnych. K-Fox stara się być bardziej partnerem inwestora, niż tylko dostawcą materiałów remontowych i budowlanych. 

Oferujemy specjalne pakiety dla inwestorów, powzalajace nie tylko zoptymalizować ceny dostaw, ale także zdejmujące z inwestora częśc stresu związanego z koordynają zaopatrzenia budów.

Chętnie zaopiekujemy się Państwa inwestycją. Wystarczy zadzwonić do dedykowanego działu opieki nad inwestycjami, a przedstawimy szczegółowe zasady i korzysci ze współpracy właśnie z K-Fox.