W K-Fox wierzymy, że nowoczesne standardy współpracy, innowacyjne materiały budowlane i unikalne podejscie do klienta to gwarancja sukcesu. Rynek materiałow budowlanych szczególnie mocno opiera się na długoterminowych relacjach z Klientami. Jeśli ktoś zaufa naszej jakości, naszemu doradztwu, zostaje z nami na dłużej. Wśród odbiorców naszej hurtowni materiałów bodowlanych są zarówno duże firmy budowlane, jak i indywidualni Klienci. Od zawsze stawialiśmy sobie za zadanie aby być również doradcą Klienta, oferując porady w zakresie doboru materiałów dostosowanych do wymogów poszczególnych grup odbiorców.

Oferujemy bardzo szeroką gamę materiałów budowlanych i wykończeniowych. Praktycznie nie ma w okolicach Kalisza  budynku przy budowie którego nie użyto by materiałów budowlanych lub wykończeniowych pochodzących z firmy K-Fox. 

Pracujemy z najlepszymi dostawcami na rynku budowlanym w Polsce. Obsługujemy inwestycje nie tylko w Kaliszu, ale w całej Południowej Wielkopolsce. K-Fox to najprostszy sposób na dobrą budowę.  

Ale przede wszystkiem firma, to ludzie. To nasz zespół powoduje, że K-Fox to największa i najbardziej profesjonalna hurtownia materiałów budowlanych w Południowej Wielkopolsce.