Doświadczenie na budowach własnych obiektów nauczyło nas bardzo dużo. Dlatego jesteśmy wiarygodnym partnerem dla każdego, bez względy na to, czy chodzi o pomalowanie łązienki, czy o wydudowanie budynku mieszkalnego, czy hali fabrycznej. Wiemy, bo większość z takich inwestycji przeprowadzliśmy sami, na własne ryzyko. Znamy więc wszystkie cienie i blaski prowadzenia budów i wiemy, jak bardzo efekt końcowy zależy od jakości użytych materiałów.

Dlatego właśnie możemy zarekomendować Państwu zastosowanie tej, a nie innej farby do pomalowania scian budynku, bo sami wcześniej mielismy dylemanty i zdarzało nam się popełniać błędy. Dzięki nim jednak zdobywaliśmy doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam z dumą stwiardzić: K-Fox to nie tylko największa hurtownia budowlana w regionie. To również swoista Akademia Budowlana, stworzona na bazie licznych doświadczeń.

Jesteśmy godni Waszego zaufania.

Nowa budowa, remont lub zmiana koloru ścian już nie musi być udręką! W K-FOX znajdziesz niezbędne materiały budowlane i produkty do dekoracji wnętrz. Zaczynamy?

Posiadamy autoryzację sprzedaży produktów znakomitych marek, m.in. Libet, Mardom, Decor, Oikos, Caparol, Benjamin Moore, Satyn, Eder, Rockwool, Velux.