Otoczenie domu to głównie materiały firmy Libet, choć nie brakuje też innych rozwiązań. Jedno jest pewne - pomożemy Wam we wszelkich działaniach, jakie trzeba podjąć, żeby otoczenie Waszego domu było naprawdę wyjątkowe. 

Pamiętajmy że liczy się pierwsze wrażenie. Zarówno w relacjach biznesowych, jak i przy wizycie u kogoś w domu. A teraz wyobraźmy sobie, że odwiedzamy piękny dom, ale droga od furtki do drzwi wejściowych to zwykła udeptana ziemia ze śladami kolein. Co pomyślimy sobie o właścicielach takiego domu?

A jak czulibyście się, pijąc kawę na starannie zaprojektowanym tarasie, przed którym rozpościera się morze chwastów? Dlatego ważne jest, aby ukształtować otoczenie domu w sposób harmonijny i adekwatny do tego, co ma reprezentować nasza siedziba. 

Dobrze zaprojektowane ścieżki, opaska wokół domu, przemyślane powierzchnie wyłożone kamieniami, odgrodzone od trawnika estetycznym krawężnikiem - te wszystkie drobiazgi powodują, że dobrze zaprojektowane i zrealizowane z odpowiednich materiałów otoczenie domu będzie przyjazne i spowoduje, że będziecie się zawsze dobrze w nim czuli.

Zapraszamy do nas - K-Fox pomoże we wszystkim!