Materiały budowlane są trwałe. Ale nie wszystkie jednakowo. A przecież chcielibyście, żeby Wasz dom przetwał kilka pokoleń, prawda? Dlatego warto wydać o kilka procent więcej na najważniejsze elementy Waszego domu: bloczki, cegły, dachówki. To od nich zależy jak długo będzie stał Wasz budynek.

NIe tylko sprzedajemy materiały do budowy, ale również DORADZAMY Wam które wybrać. Czasami niewielka różnica w cenie powoduje wzrost trwałości budynku o 20 - 30 lat. Tak. To jest możliwe. Dlatego zapraszamy na ulicę Rzymską, a my zajmiemy się Wami i odpowiemy na wszystkie pytania.

Główne marki z jakimi pracujemy to: WIENERBERGER, EDER, CERPOL (producenci cegieł) H+H (beton komórkowy) UCIECHOWSKI, STROPEX  (producenci bloczków betonowych i stropów) GÓRAŻDŻE, WARTA (cement), BIELIK, LHOIST (producent wapna), SCHIEDEL (producent energooszczędnych systemów kominowych i wentylacyjnych), LHL, LODE (producenici cegły i płytek klinkierowych), WIENERBERGER, RUUKKI, BRAAS, CREATON, ROBEN (pokrycia dachowe) VELUX (okna dachowe)

Te marki to gwarancja jakości. Ich dobór nie jest przypadkowy. Dzięki współpracy z nimi, możemy zaoferować Wam nie tylko wysoką jakość, ale także bardzo cenne doradztwo.